sep
25
di
2018
Dans 4
sep 25 @ 17:00 – 18:00
sep
26
wo
2018
Knutselclub 3a
sep 26 @ 13:30 – 15:30
Knutselclub 3b
sep 26 @ 15:45 – 17:45
sep
28
vr
2018
Koor 3
sep 28 @ 16:30 – 17:20
Koor 4
sep 28 @ 17:00 – 18:00
Solo- en Duettenclub
sep 28 @ 18:00 – 18:30
Productie 4V: Alice
sep 28 @ 19:15 – 20:45
sep
29
za
2018
Dans 5: let op! Ochtendles
sep 29 @ 09:30 – 10:30
Theaterklas 2
sep 29 @ 13:00 – 14:00
Improvisatie 3
sep 29 @ 14:15 – 15:15
Productie 3
sep 29 @ 15:30 – 16:45
Productie 4Z: Alice
sep 29 @ 17:00 – 18:30
okt
1
ma
2018
Dans 3
okt 1 @ 17:00 – 17:50
Productie 5
okt 1 @ 19:15 – 20:45
okt
2
di
2018
Dans 4
okt 2 @ 17:00 – 18:00
okt
3
wo
2018
Knutselclub 3a
okt 3 @ 13:30 – 15:30
Knutselclub 3b
okt 3 @ 15:45 – 17:45
okt
5
vr
2018
Koor 3
okt 5 @ 16:30 – 17:20
Koor 4
okt 5 @ 17:00 – 18:00
Solo- en Duettenclub
okt 5 @ 18:00 – 18:30
Productie 4V: Alice
okt 5 @ 19:15 – 20:45
okt
6
za
2018
Dans 5: blok 1
okt 6 @ 11:30 – 12:30
Theaterklas 2
okt 6 @ 13:00 – 14:00
Improvisatie 3
okt 6 @ 14:15 – 15:15
Productie 3
okt 6 @ 15:30 – 16:45
Productie 4Z: Alice
okt 6 @ 17:00 – 18:30
okt
8
ma
2018
Dans 3
okt 8 @ 17:00 – 17:50
Productie 5
okt 8 @ 19:15 – 20:45
okt
9
di
2018
Dans 4
okt 9 @ 17:00 – 18:00
okt
10
wo
2018
Knutselclub 3a
okt 10 @ 13:30 – 15:30
Knutselclub 3b
okt 10 @ 15:45 – 17:45
okt
12
vr
2018
Koor 3
okt 12 @ 16:30 – 17:20
Koor 4
okt 12 @ 17:00 – 18:00
Solo- en Duettenclub
okt 12 @ 18:00 – 18:30
Productie 4V: Alice
okt 12 @ 19:15 – 20:45
okt
13
za
2018
Theaterklas 2
okt 13 @ 13:00 – 14:00
Improvisatie 3
okt 13 @ 14:15 – 15:15
Productie 3
okt 13 @ 15:30 – 16:45
Productie 4Z: Alice
okt 13 @ 17:00 – 18:30
okt
14
zo
2018
Kostuumstudiedag Archeon @ Archeon
okt 14 @ 09:30 – 16:30
okt
15
ma
2018
Dans 3
okt 15 @ 17:00 – 17:50
Productie 5
okt 15 @ 19:15 – 20:45
okt
16
di
2018
Dans 4
okt 16 @ 17:00 – 18:00
okt
17
wo
2018
Knutselclub 3a
okt 17 @ 13:30 – 15:30
Knutselclub 3b
okt 17 @ 15:45 – 17:45
okt
19
vr
2018
Kostuumdagkamp dag 1
okt 19 @ 17:30 – 20:30
Productie 4V: Alice
okt 19 @ 19:15 – 20:45
okt
20
za
2018
Kostuumdagkamp dag 2
okt 20 @ 08:00 – 20:00
okt
21
zo
2018
Kostuumdagkamp dag 3
okt 21 @ 09:00 – 21:00
okt
22
ma
2018
Kostuumdagkamp dag 4
okt 22 @ 09:00 – 17:00
Modeshow Kostuumdagkamp @ nader te bepalen
okt 22 @ 16:00 – 17:00
okt
26
vr
2018
Productie 4V: Alice
okt 26 @ 19:15 – 20:45
okt
27
za
2018
Theaterklas 2
okt 27 @ 13:00 – 14:00
Improvisatie 3
okt 27 @ 14:15 – 15:15
Productie 3
okt 27 @ 15:30 – 16:45
Productie 4Z: Alice
okt 27 @ 17:00 – 18:30
okt
28
zo
2018
Productie 5: repetitiemiddag
okt 28 @ 15:00 – 18:00
okt
29
ma
2018
Dans 3
okt 29 @ 17:00 – 17:50
Productie 5
okt 29 @ 19:15 – 20:45
okt
30
di
2018
Dans 4
okt 30 @ 17:00 – 18:00
okt
31
wo
2018
Knutselclub 3a
okt 31 @ 13:30 – 15:30
Knutselclub 3b
okt 31 @ 15:45 – 17:45
nov
2
vr
2018
Koor 3
nov 2 @ 16:30 – 17:20
Koor 4
nov 2 @ 17:00 – 18:00
Solo- en Duettenclub
nov 2 @ 18:00 – 18:30
Productie 4V: Alice
nov 2 @ 19:15 – 20:45
nov
3
za
2018
Productie 3
nov 3 @ 15:30 – 16:45
Productie 4Z: Alice
nov 3 @ 17:00 – 18:30
nov
5
ma
2018
Dans 3
nov 5 @ 17:00 – 17:50
Productie 5
nov 5 @ 19:15 – 20:45
nov
6
di
2018
Dans 4
nov 6 @ 17:00 – 18:00
nov
7
wo
2018
Knutselclub 3a
nov 7 @ 13:30 – 15:30
Knutselclub 3b
nov 7 @ 15:45 – 17:45
nov
9
vr
2018
Koor 3
nov 9 @ 16:30 – 17:20
Koor 4
nov 9 @ 17:00 – 18:00
Solo- en Duettenclub
nov 9 @ 18:00 – 18:30
Repetitieweekend Alice
nov 9 @ 19:15 – 20:45

Hou het repetitieweekend van 2 t/m 4 november vrij in je agenda! Dit is het enige weekend dat we met z’n allen kunnen oefenen.

nov
10
za
2018
Theaterklas 2
nov 10 @ 13:00 – 14:00
Improvisatie 3
nov 10 @ 14:15 – 15:15
Productie 3
nov 10 @ 15:30 – 16:45
Repetitieweekend Alice (met eten)
nov 10 @ 17:00 – 20:45

Zorg dat je het repetitieweekend van 9 t/m 11 november vrijhoud in je agenda. Dit is het enige weekend dat we met iedereen kunnen oefenen.

nov
11
zo
2018
Repetitieweekend Alice
nov 11 @ 14:00 – 17:00
nov
12
ma
2018
Dans 3
nov 12 @ 17:00 – 17:50
Productie 5
nov 12 @ 19:15 – 20:45
nov
13
di
2018
Dans 4
nov 13 @ 17:00 – 18:00
nov
14
wo
2018
Knutselclub 3a
nov 14 @ 13:30 – 15:30
Knutselclub 3b
nov 14 @ 15:45 – 17:45
nov
16
vr
2018
Koor 3
nov 16 @ 16:30 – 17:20
Koor 4
nov 16 @ 17:00 – 18:00
Solo- en Duettenclub
nov 16 @ 18:00 – 18:30
Productie 4V: Alice
nov 16 @ 19:15 – 20:45
nov
17
za
2018
Theaterklas 2
nov 17 @ 13:00 – 14:00
Improvisatie 3
nov 17 @ 14:15 – 15:15
Productie 3
nov 17 @ 15:30 – 16:45
Productie 4Z: Alice
nov 17 @ 17:00 – 18:30
nov
19
ma
2018
Productie 5: omkleden/warming up try-out
nov 19 @ 18:00 – 19:30

Zorg dat je van te voren hebt gegeten!

Try-out “Where the Magic Happens” @ Winkeltheater
nov 19 @ 19:30 – 20:30
nov
21
wo
2018
Knutselclub 3a
nov 21 @ 13:30 – 15:30
Knutselclub 3b
nov 21 @ 15:45 – 17:45
nov
23
vr
2018
Koor 3
nov 23 @ 16:30 – 17:20